Οι υποψήφιοι πρόεδροι και σύμβουλοι του Δικηγορικού Συλλόγου Πειραιά

Α) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΠΕΙΡΑΙΑ»

Υποψήφιος Πρόεδρος: Σταματογιάννης Γεώργιος του Παναγιώτη

Υποψήφιοι Σύμβουλοι:

1) Αθανασόπουλος Γεώργιος του Κωνσταντίνου
2) Αναγνώστου Ευάγγελος του Σταματίου
3) Ανδρουλή Μαργαρίτα του Θεοδώρου
4) Αφεντουλίδης Ματθαίος του Χαραλάμπους
5) Γεωργακαράκος Ιωάννης του Γεωργίου
6) Δρακουλόγκωνας Δρακούλης (Λάκης) του Βασιλείου
7) Καραμιζάρης Γεώργιος του Παναγιώτη
8) Καρκούλια Δανάη του Ιωάννη
9) Κρητικού Ραχήλ του Εμμανουήλ
10) Μιχαλακάκος Θεόδωρος του Φωτίου
11) Μιχαλάκη Πολυτίμη (Πωλίνα) του Χρήστου
12) Μπαλάσκας Αριστομένης (Άρης) του Παναγιώτη
13) Πατσάκη Δήμητρα του Νικολάου
14) Πλάκα Βασιλική του Κωνσταντίνου
15) Σταματογιάννη Μαρία του Παναγιώτη
16) Φακής Στέφανος του Δημητρίου
17) Χατζηϊωάννου Αικατερίνη του Παναγιώτη
18) Χλούπης Γεώργιος του Δημητρίου

Β) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ»

Υποψήφια Πρόεδρος: Φλωροπούλου-Μακρή Μαρία του Γεωργίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι:

1) Αλεξίου Κωνσταντίνος του Γεωργίου
2) Δήμοβιτς Αργύριος του Ευαγγέλου
3) Θανοπούλου Ζωή του Χρήστου
4) Ιωαννίδου Ευαγγελία του Εμμανουήλ
5) Λεωνιδοπούλου Ευγενία του Βασιλείου
6) Λυκούρης Ιωάννης του Βασιλείου
7) Μάναλης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
8) Μουγιάκου Ειρήνη του Πουλίκου
9) Μπάμπαρης Δημήτριος του Στάμου
10) Μπαντιάς Παρασκευάς του Δημητρίου
11) Παυλάκης Ιωάννης του Μάριου
12) Προδρομίδου Μαρία του Χαραλάμπους
13) Ράκκα Πολυξένη του Ιωάννη
14) Σαββίδου Όλγα του Κωνσταντίνου
15) Σταθακόπουλος Κωνσταντίνος του Φιλίππου
16) Τζωρτζάκη Χαρίκλεια του Νικολάου
17) Τσάλλος Χρίστος του Αγγέλου
18) Φωτεινάτος Κωνσταντίνος του Ελευθερίου

Γ) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΝΕΩΣΗ»

Υποψήφιος Πρόεδρος: Πετρόπουλος Παναγιώτης του Παντελή
Υποψήφιοι Σύμβουλοι:

1) Αγγελόπουλος Παναγιώτης του Γεωργίου
2) Αποκότου Ιωάννα του Νικολάου
3) Γιατράκος Λάζαρος του Ιωάννη
4) Γκιουλιστάνης Κίμων του Δημητρίου
5) Δημαράκη Γεωργία του Νικολάου
6) Ζώρζου Ισμήνη του Αντωνίου
7) Καρατζάς Γεώργιος του Μιχαήλ
8) Κάσσης Παναγιώτης του Γεωργίου
9) Κατσαλήρα Μαρία-Νικολέττα (Μαρινίκη) του Ανδρέα
10) Κριτσίκης Αλέξανδρος του Νικολάου
11) Λισμάνης Ραφαήλ του Ιωάννη
12) Μερσίνης Μιχαήλ του Γεωργίου
13) Μπουρλετίδου Παναγιώτα του Ανδρέα
14) Παλευρατζής-Ασόβερ Ανδρέας του Θεόφιλου
15) Σαραντέα Μαρία του Δρακούλη
16) Υδραίος Μιχαήλ του Νικολάου
17) Φραγκιαδάκης Γεώργιος του Αριστείδη
18) Χαμαριάς Ηλίας του Σωκράτη

Δ) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ»

Υποψήφια Πρόεδρος:  Κροκίδη Λίνα του Νικολάου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι:

1) Ανδριομένου Κυριακή (Κορίνα) του Εμμανουήλ
2) Αργυρόπουλος Θεόδωρος του Ηλία
3) Βαλλιάνος Γεράσιμος του Θεοδώρου
4) Ζόγκαρη Αγγελική – Έλλη του Μιχαήλ
5) Καπελλάκου Ευαγγελία του Ελευθερίου
6) Καρυδάς Κυριάκος του Ελευθερίου
7) Κόντος Απόστολος του Γεωργίου
8) Κριτσιώπης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
9) Λιαπάκης Νικόλαος του Αντωνίου
10) Μαργαριτίνη Ειρήνη του Σταύρου
11) Παπαοικονόμου Στυλιανή του Ιωάννου
12) Σαπουντζάκης Γεώργιος του Παναγιώτη
13) Τσιούνης Πέτρος του Στεφάνου
14) Φιλοξενίδης Κωνσταντίνος του Αθανασίου
15) Χασανάκος Δικαίος του Ιωάννου

Ε) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΔΣΠ»

Υποψήφιος Πρόεδρος: Καρδαράς Ιωάννης του Λεωνίδα
Υποψήφιοι Σύμβουλοι:

1) Αρναούτης-Οικονομάκης Δημήτριος του Γεωργίου
2) Βελουδογιάννη Ελένη του Εμμανουήλ
3) Βρέλλος Ιωάννης του Ευαγγέλου
4) Γουργαρέα Κων/να του Ευστρατίου
5) Ευαγγελοπούλου Ελένη του Παναγιώτη
6) Ιωαννίδης Μιχαήλ του Νικολάου
7) Ιωάννου Ηλίας του Δημητρίου
8) Καλτσάς Γεώργιος του Λεωνίδα
9) Κοφινά Σοφία του Εμμανουήλ
10) Μελά Σταυρούλα (Βάνα) του Κων/νου
11) Μπούρος Σωτήριος του Χαριλάου
12) Πάνου Δημήτριος του Νικολάου
13) Παπαθανασίου Βασίλειος του Γεωργίου
14) Παπανικολάου Βασίλειος του Παναγιώτου
15) Ρωμανού Δήμητρα του Αποστόλου
16) Τριαντάφυλλος Ματθαίος του Νικολάου
17) Τσαβδαρίδης Αριστείδης του Νικολάου
18) Φαζάκης Στυλιανός του Κωνσταντίνου

ΣΤ) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

Υποψήφιος Πρόεδρος: Κλάππας Ηλίας του Ιωάννη
Υποψήφιοι Σύμβουλοι:

1) Αποστολίδου Ευαγγελία (Λίλη) του Γεωργίου
2) Βασιλειάδης Σωκράτης του Γεωργίου
3) Βούτας Γιάννης του Ζαχαρία
4) Γεωργιάδου Μαρία (Πόπη) του Φωτίου
5) Δαμαλίδου Ελένη του Γεωργίου
6) Δεπούντη Εμμανουέλα του Φραγκίσκου
7) Ηλιάδης Χρήστος του Πλούταρχου
8) Κανουμπέτσι Ματθαίος του Έντμοντ
9) Κουμουνδούρου Μαρία του Εμμανουήλ
10) Κρεμύδα Χρυσάνθη του Σωτηρίου
11) Μανίκη Ευγενία του Σταύρου
12) Μπενετάτου Νικολέττα του Βασιλείου
13) Παπαδοπούλου-Λιόδα Βασιλική του Ιωάννη
14) Πετρίδη Ελισσάβετ του Ελευθερίου
15) Πολλάλης Ηλίας του Δημητρίου
16) Σημαντήρης Στρατής του Σπυρίδωνος
17) Σταμελάκη Αθηνά του Γεωργίου
18) Σταμόπουλος Θωμάς του Ευθυμίου

Ζ) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ « ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ-ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ»

Υποψήφιος Πρόεδρος: Περιβολάρης Πολυχρόνης του Γεωργίου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι:

1) Γεωργούλια Ιωάννα του Άγγελου
2) Καμαράτου Ευδοξία του Νικόλαου
3) Καφούρου Αντωνία του Εμμανουήλ
4) Κωτσίνη Χριστίνα του Βασίλειου
5) Κρουστάλης Κωνσταντίνος του Πολυχρόνη
6) Μίσιου Αλεξάνδρα του Χρήστου
7) Μπιλίρης Νίκος του Θεόδωρου
8) Παράνος Ολίβια του Μπόρο
9) Παύλου Κωνσταντίνος του Νικόλαου
10) Ρούσσου Ζωή του Ευάγγελου
11) Τσιλικιώτη Ευφημία του Βασίλειου

Πειραιάς, 1 Φεβρουαρίου 2014

Ο Πρόεδρος

Στυλιανός Ι. Μανουσάκης

Σχολιάστε

Filed under ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΑ

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s